| trapcity a întrebat:

Salut,TPU. De ceva timp m-am indragostit de o fata, si de fiecare data cand vorbesc cu ea am "fluturasi" in stomac.Imi puteti spune cum sa scap de acesti "fluturasi"

Răspuns Câştigător
| Victorita15 a răspuns:

Salut. Cel mai bun sfat pe care ti-l poate acorda cineva este sa fii tu insuti. Fetelor le plac baietii naturali, care nu se prefac pentru a le placea. Asa ca cind vorbesti cu ea incearca sa iti exprimi parerile cit mai des, dar totodata nu uita sa o respecti. Vorbeste frumos cu ea, uita-te in ochii ei. Deci, nu te panica si nu te emotiona, caci asta nu va fi deloc bine. Fii calm, caci totul va fi bine. Sunt sigura. Mult succes si daca iti va raspunde la semnele acestea de atentie, cred ca si ea te placehappy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Măi, dar ce de sunteți pe aici cu fluturași în stomac laughing!
Eu zic să nu-i lași liberi, odată cu ei va pleaca și iubirea.
La urma urmelor, emoțiile își au farmecul lor big grin! Și sunt atât de frumoase în momentele alea... unice!

| Samurah a răspuns:

Pretene,si eu sunt in aceeasi situatie.
Singura sansa este sa nu te mai gandesti la asta, sa fii tu insuti si sa ignori fluturasii.Pana la urma nu ai ce face.