| anonim_4396 a întrebat:

Deci aceasta este o problema serioasa pentru mine, o prostie pentru voi.

Deci cred ca sunt singura persoana de pe pamant (cred) care nu apreciaza sa iti faca poze. Nu am poze de profil la nici un site de socializare.

Acum intrebarea mea este: Cum reusesc sa ajung in acest "trend" si sa imi pot face poze. In fiecare poza arat ca dracu' dupa parerea mea, si mereu zic ca daca pun o poza "ma fac de ras"

Dau funda

3 răspunsuri:
| MrSnow a răspuns:

1. Aranjează-te îmbracă-te frumos
2. Plătește un autograf să îți facă niște poze cu rezoluție bună
Părerea mea

| gandurisiopinii a răspuns:

Salut! Liniștește-te, nu ești singura persoană căreia nu-i place să-și facă poze. Nici mie nu-mi place și nici nu am fotografii de profil.
Dacă nu-ți plac selfie-urile, nu-ți face. Nu e nevoie să fii în trend.
Până la urmă, care este sensul trendurilor astea? Important este să fii mulțumit/ă cu tine însuți/însăți.

| alina996 a răspuns:

Incepi prin à te uita in oglinda