| aly a întrebat:

Deci acum incepe scoala si in scoala mea sunt cam multi cocalari. Intelegeti ce vreau sa spun. vreau sa invat niste tactici de bataie( nu neaparat autoaparare ) si as vrea sa stiu care e miscare din care numai poti sa iesi (cea mai dureroasa, vreau so aplic).Cel mai bun raspuns primeste funda promit! Fara raspunsuri in bataie de joc!

4 răspunsuri:
| aly explică:

Nu vreau sa il nenorocesc @Maryuk si nici sa ajung la director rolling on the floor

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Totul e sa dai tu primul.dai un pumn rapid in barba... apoi dai 1 cu toata puterea in piciorul lui stang ca sa cada ...Si apoi vezi tu cum il minti pe director laughing

| GreenLine a răspuns:

Frate daca vrei sa-l pui jos pela atunci dai la ficat ca acolo e cea mai dureroasa zona. Funda :-)?

| ihategipsy a răspuns:

Veziti de treaba, nici mie nu imi plac foarte mult din cauza ca in liceu am spart cativa dinti unui tigan a spus judecatoria sa ii platesc aproape 80 de mil daune si sa isi puna dintii