| Baaaaaaaaaaaaalaalalkbdbsbsbbsbbzbv833663737371 a întrebat:

Salut TPU. Deci ce se poate intampla daca mi-am dat in gura Raid muste si tantari pot sa mor?

3 răspunsuri:
| BliTzMPk a răspuns:

Nu.

| 1997onur a răspuns:

-_-

| Caro34 a răspuns:

Tu esti amuzant! Ai vrut sa-ti omori "gazele" din cap? Te rog, ai grija cum folosesti aceste spray-uri, unde le depozitezi si citeste bine inainte de utilizare! Clateste bine gura cu apa calduta de mai multe ori si daca apare ceva mai grav (iritatii, ulceratii etc.) mergi la medic. De murit, murim toti insa sa murim cand ne e timpul si nu din prostie! Numai bine!