| FetitzaRebelaa a întrebat:

Deci eu sunt in clasa a 5-a si imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun asta. Deci as vrea sa ma ajutati big grin Fundaa big grin!

Răspuns Câştigător
| cristinalalalalina a răspuns:

EU zic sa fi tu si sa vezi cum e big grin nu trebuie sa iti schimbi stilul si sa te imbraci mai sofisticat. depinde cum e baiatul. spune ceva despre el : de ex: e sensibil, amuzant, tralala, de astea. eu zic sa porti dicutii cu el despre ce ii place lui si ce afce el si depre el si asa sa ajungeti cumva la voi si sa vorbesti cat mai mult cu el, acordai atentie. o sa ii placa big grin trebuie sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce nu esti :d Funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UsersBoss a răspuns:

Salut! Pai prima data trebuie sa il faci si pe el sa-i placa de tine, pentru asta trebuie sa te imbraci cat mai frumos pentru el sa se te dai cu parfum dar de ala care se simte te dai la el si ii dai de inteles, iar apoi dupa ce l-ai femecat putin ii ceri numarul de telefon apoi ii zici intr-o zi sa iesiti la un suc si il faci sa se simta bine, iar cand te-o adus acasa te uiti fix in ochii lui si ii zici sincer ce simti. Sper ca te-am ajutat. Mult noroc!

| FetitzaRebelaa explică:

Va multumesc foarte mult pentru pareri happy