| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala, oare vrea sa ma faca gelos? ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Valenti a răspuns:

Ar trebui sa-ti dai la o parte timiditatea si sa te duci direct la ia si s-o intrebi ai vrea sa fiii prietena mia dar sa fii serios si o sa afli daca vrea sau nu in caz ca nu vrea si tu sa zici da nici eu nu vreau o sa vezi big grinDD