| RedBloodyZz a întrebat:

deci sa incep : Cel mai bun pr al meu e cu o fata de 12 luni si s-au despartit iar se impaca iar se despart si amandoi zic ca se iubesc alea alea...Dar si eu m-am atasat oarecum de fata aia si nu as vrea sa ma bag peste prietenul meu....Am si visat.o pe fata aia ieri laughing). E mai bine sa nu ma bag nu? ce parere aveti funda.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cere-i voie prietenului tau si ...baga-te.

| Ineys a răspuns:

Nu risca sa-ti pierzi cel mai bun prieten pentru o fata. Fete sunt mii, dar cel mai bun prieten e doar 1.

| RedBloodyZz explică (pentru Ineys):

Da dar si el e cam profitor de pe urma mea... ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te băga.

| dDiiee a răspuns:

Hmm. Mai bine nu te bagi... Fete sunt multe chiar si mai bune decat fata de care zici tu, dar alt prieten nu gasesti. :3