| Daniel235 a întrebat:

Deci sunt baiat, am 14 ani, si stateam asa la PC, ascultam muzica si ma plictiseam. Aveam o bricheta pe birou si m-am pus sa ma joc cu ea, si mi-am parlit putin parul de pe picioare ( eu-s mai paros de felul meu, foarte paros ). Si eu nu ma epilez pe picioare, si nici nu vreau sa fac asta, dar ma gandesc daca mi-as parlii parul de pe picioare, mi-ar creste mai repede sau mai "tepos"?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa mirosi a porc pârlit.

| MentalDisorder2 a răspuns:

Ti-ar creste normal, ai impresia ca, creste mai Tzapos din cauza ca e mai scurt si e nou laughing
O sa fie la fel. Doar ca nah, dureaza pana creste iar laughing
Bafta!