| girl99 a întrebat:

Salut TPU*!

deoarece imi place sa cant, sustin multe concerte si particip la diverse concursuri muzicalehappy. Sunt o pasionata a muzicii.
si acum, peste 3 saptamini, am iarasi un concurs..as vrea sa-mi propuneti piese frumoase si binecunoscute, pe care as putea sa le interpretez..Contez mult pe ajutorul vostru. Va multumesc anticipat! Funda:*

4 răspunsuri:
| lulu98 a răspuns:

Depinde ce gen muzical interpretezi si ce tip de voce ai..Eu o sa iti propun cateva piese pentru orice tip de voce:
Aura Dione-Friends, Miley Cyrus - Stay, Demi Lovato - Skyscraper, sau poti cauta cateva piese de'ale Selenei Gomez.

| alexx1784 a răspuns (pentru lulu98):

Orice tip de voce : Skyscraper? Ma indoiesc.amarnic.

| alexx1784 a răspuns:

Daca ai putea da niste detalii referitoare la timbrul tau, ar fi foarte bine. Poti sa ajungi sus? Preferi tonalitatile mai joase?

| girl99 explică (pentru alexx1784):

Deci, sustin bine ambele voci, indiferent de tonalitatehappy