| anonim_4396 a întrebat:

happy din întrebările anterioare, cele despre băiatul acela, vreau sa va întreb ceva (a3a întrebare e mai diferită de subiect):
1. As vrea sa vorbim mai mult...adica mereu eu încep conversațiile dar fata in fata mereu el ma saluta. Si nu ma deranjează ca eu încep mereu, dar vorbim 2-3 ore pe zi, am vorbit foarte multe, mi-au secat ideile
2. Cum sa fac, sa vreau sa ieșim afara. Stiu ca el nu ar vrea, dar cum sa il fac sa vrea sa vorbim mai mult sau sa văd dacă vrea sa ieșim afara.
3 aceasta întrebare e legată de vacanța. Nu stiu ce as putea sa fac. Aici nu este zăpadă, dar bate vântul. Nu stiu ce activități sa fac, adica sa ies afara sau chestii de-astea, dar mai speciale.

Mersi anticipat happy si Funda+Votwinking

1 răspuns:
| AirănMeidăn a răspuns:

1. Nu stiu ce sa zic, adica, nu trebuie neaparat sa vorbiti incontinuu. Daca aveti subiecte, e foarte bine, dar nu vad de ce nu ar fi ok doar sa il intrebi ce a facut in ziua respectiva, si de acolo poate va evolua discutia

2. Intreaba-l daca vrea sa vina intr-o zi cu tine afara. Daca ar fi putin mai cald ti-as zice sa mergeti in parc, dar asa mai bine gasesti o cafenea sau un pub

Cat despre 3, scuze, habar nu am