| Daniel235 a întrebat:

Doar ce m-am tuns 0 si m-am si ras in cap ca am auzit ca cica creste parul mai fain mai nu stiu cum, si uite ca am facut-o.
Acum ce fac sa imi creasca mai repede? Ca mi-e rusine sa ies afara din casa laughing

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic, căci nu crește mai repede.
Să te înveți să suporți rușinea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă cineva îți spunea că trebuie să dai de 50 de ori cu capul de pereți, făceai asta?
Anyway, e plin internetul de măști pentru creșterea părului, pentru îndesare, pentru volum etc. Cât de funcționale sunt, asta nu mai pot să spun.

| Daniel235 explică (pentru anonim_4396):

Meh... too late, done. Incepe sa imi creasca si vad ca e mai moale.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Iti pui peruca. Dar chiar o sa Îți crească foarte repede.

| Cristina12457 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci..sora mea vroia parul mai des si mai lung si s-a dat cu unlei de ricin,vitamina A uleioasa s,un galbenus de ou si miere de albina toate amestecate si se dadea la cap cu el. Acum i-a mai crescut putin si ii s-a mai indesat, nu foarte mult, dar cat de putin. Poti sa incerci si tu daca vrei aceasta reteta, poate, poate o sa functioneze.

| Daniel235 explică (pentru Cristina12457):

Eu am auzit de uleiul de ricin, dar cum il aplic? Ca nu stiu la ce ore si etc

| BVali a răspuns:

Masajul scalpului stimuleaza cresterea acestuia, dar nu de pe o zi pe alta. Cumpara o sapca sau un full cap, eu asa am procedat laughing

| Daniel235 explică (pentru BVali):

Daca port sapca creste mai repede?

| darrio2007 a răspuns (pentru Daniel235):

Nu. Nu se vede. Ha, ha!