| MyTedyBear a întrebat:

Dupa cum ati observat caldura se apropie iar toata lumea iese si se distreaza cu prietenii:
Mai putin eu! x.x
M-am mutat mult mai departe de oras toamna aceasta iar in weekend-uri stau in pat, citesc si stau la pc.Aici e ca la tara. Nu e nici un copil aici. ESTE PUSTIU! T.T
Mai e cineva in cazul meu? Ce ati facut?
Ma intreb: ce o sa fac toata vara? daca nici macar prietenii nu vor sa vina la mine acasa pentru ca e „prea departe" zic ei.Doar nu pot sta toata vacanta in pat si la pc. Vreau si sa ma distrez dar nu am cu cine... T_T
Va roog ajutor! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti cumperi un animal de companie ca sa ai ocupatie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Faci plimbare pana la oras