| Com3 a întrebat:

..
Dupa cum bine stiti a inceput scoala. eu trecand clasa a-9-a din pacate am picat cu niste "inteligenti" in clasa.
Suntem 31 de toti insa maxim 5 imi par mai breji, restul toti sunt niste agramati ofticati... 80% dintre ei se dau smecheri chiar nu stiu cu ce, norocul meu este ca mai am un coleg din generala cu mine cu care pot sa mai stau ca altfel. laughing
Voi cum v-ati integrat in clasa a-9-a?
Mi-e cred ca o sa-mi fie foarte greu, chiar daca sunt destul de prietenos zic eu. chiar nu te poti intelege cu tipii astia.
Te calca pe nervii dar incerc sa ma abtin si eu. laughing
Fara misto. big grin
Multumesc.

3 răspunsuri:
| elenaraluca14trol a răspuns:

Ooooof! Peste un an voi fi si eu a 9a. mi-e din ce in ce mai frica :'(

| Com3 explică (pentru elenaraluca14trol):

Ma asteptam sa fie altfel. sad
Am dat doar de cocalari.
Mai ales cand ii auzi ca te ameninta dar ei au muci in nas. laughing

| elenaraluca14trol a răspuns (pentru Com3):

laughing cam asa e acum la mine in clasa -_-'
Colegii si colegele mele pun manele si danseaza din buric iar eu imi vad de muzica mea rock si adeseori ma intreaba daca sunt satanista...