| JockerStoica a întrebat:

Este adevărat că dacă îți decolorezi părul, o să înceapă să îți cadă şi rămâi chel?
Menționez că sunt băiat, am 17 ani şi m-am decolorat pentru a îmi face câteva şuvițe blonde. Adevărul e că mi-am făcut cam multe.
În fine şi un vecin de bloc mi-a zis că o să înceapă să îmi cadă părul.
Este adevărat? Voi v-ați decolorat vreodată? V-a căzut părul?
Fundă!

1 răspuns:
| GreenVoid a răspuns:

Tot capul eventual.Am avut si tot parul alb si nu mi-a cazut nimic, cu atat mai putin de la niste suvitewinking Zii vecinului tau ca nu mai traim in preistorie si ca produsele de par au mai avansat si distrug mai putin parul ca cele de pe vremuriwinkingDupa decolorare foloseste masti hidratante cumparate sau facute in casa.