| anonim_4396 a întrebat:

..este o fata, cu un an mai mica decat mine, este la scoala cu mine si vorbesc in fiecare zii cu ea. Treaba e ca eu incep sa o plac dar si de cand vorbesc cu ea, pe YM! la status tot pune statusuri de iubire. Am intrebat-o odata ce face, ea mi-a raspuns ca se gandeste la cineva( nu vrea sa-mi spuna la cine ceea ce este logic big grin ) dar nu vrea sa-mi spuna cu pretextul ca eu ii spun lui ca s-a gandit la el. Dar eu nu prea stiu daca cel la care se gandeste sunt eu. Ce spuneti? Funda la cel mai bun raspuns :X:*

Răspuns Câştigător
| SloOpY a răspuns:

S-ar putea sa fii tu...dar daca nu esti tu, e un baiat de care nu vrea sa stii
spune-i ca daca iti spune la cine se gandeste ii spui si tu ceva de care nimeni nu stie( adica un secret), iar daca nu merge si asta i-ati inima-n dinti si spune-i ca o placi
bafta!:*
funda?

5 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Ma,aste-a is treburi de gradinita, spune-i odata ca o placi,sau vb cu o fata de la ea din clasa sa vb cu ea, si sa-i zica daca te place, ce tot te incurci cu statusuri, probleme etc.
Daca complici lucrurile de pe acum la varsta mea (de 13 ani laughing ), o sa ajungi... funda?big grin

| ºPishcotº a răspuns:

Intreab-o directhappy E cel mai bine, si plus ca n-ai avea nimic de pierdutoh go on. Daca nu esti tu ii spui.: Aa, scuze.mi se parusehee hee Si daca vezi ca nu esti tu.laas-o in pace si nu incepe sa pui suflet degeaaba ca e greuhappy

Ceao!:*

P.S: Sa-mi spui ce s-a intamplathappy

| Change a răspuns:

Cred ca ea stie ca o placi dar nu ar strica sa o intrebi.
Sti cum se zice:"Daca nu risti nu castigi".
Uneori fetele pun statusuri de iubire pentur a face un anumit baiat gelos(poate asa este si in cazul tau).
Intreab-o ce crede despre tine.
Iti tin pumnii!:d

| Smooty a răspuns:

Merci tuturor

| AncaAP a răspuns:

Eu cred ca pesrsoana aia la care se gandea esti tu... da fatzi curaj si intreab-o daca te placetongue