| babyloving a întrebat:

Eu am vreo 9 kg in plus si as vrea sa scap de ele.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Organizează-ţi mesele punându-le la o anumită oră pe care să o respecţi. E important să iei cele 3 mese zilnic şi între ele să nu mănânci decât un fruct, nu altceva.
Este importantă şi condiţia fizică, adică trebuie să faci mult sport. Începe prin a alerga câte 30 de minute/zi şi fă 50 de abdomene, dimineaţa şi seara. Cu timpul, mai măreşti timpul şi seriile.
Baftă!

1 răspuns:
| Iulian03 a răspuns:

Fa sportbig grin.