| Heys a întrebat:

Salut TPU; Eu sunt din fire mai timid, nu numai cu fetele in general.Imi puteti da si mie cateva sfaturi ca sa nu mai fiu asa ca simt ca nu ma reprezinta dar nu am asa mare tupeu. Dati si mie niste sfaturi? (mai mult)

1 răspuns:
| Gstefan a răspuns:

In primul rand le lasi te mmorpg-uri si de toate jocurile are iti manca timp in prostie, iesi cu tovarasi, si te fortezi sa socializezi. Iesi in fiecare noaptea daca e nevoie, si iti garantez ca in cateva luni nu o sa mai fi asa timid.