| BitKode a întrebat:

Fata cu care eram m-a inselat cu unul... sad I-am vazut cand se sarutau, iar apoi cand ea m-a vazut l-a impins pe ala. Fara sa zic nimic mi-am continuat drumul si ea mi-a zis " Nu e cea ce pare, nu te-as insela niciodata" In fine a trecut aproape 1 luna, dar ma intreaba mereu de vorba, vine si ma ia de mana si chestii. Eu tot o iubesc dar chiestia asta m-a suparat rau de tot. M-am chinuit 2 ani sa fiu cu ea, si de fiecare data cand incercam sa o sarut ma impingea, si pe asta l-a lasat imediat crying Multi prieteni mi-au spus sa il bat pe ala dar ma gandesc ca baiatul nu are nici o vina, deoarece el nu stia de mine si de ea. sad Constiinta imi spune sa o las in pace si un instinct imi spune ca ea nu ma iubeste, dar inima nu ma lasa sa o uit crying Cand cred ca am reusit sa o uit, ori ma intalnesc cu ea cine stie pe unde, ori imi trimite tot felul de mesaje, ori ma suna laughing Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MilkWithCereals a răspuns:

Pai eu zic sa renunti la ea. Baiatul probabil nu avea nicio vina, insa ea, avand in vedere ca avea o relatie cu tine deja, e aiurea sa se sarute cu altul pe la spatele tau. Plus ca nici nu stii cand poate sa o mai faca din nou.:\

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O lasi pe ea si iti vezi de viata ta.

| TheRedDragonSD a răspuns:

Pai, daca crezi ca nu te iubeste, mai bine iti vezi de viata ta si ea de a ei.