| Xdreaper21 a întrebat:

Fratele meu a avut ideea de a-si face parul ca mine(trece in a 8a)
Eu il am tuns scurt in parti si lung lasat pe spate ar nu gen elvis presley
lipit aproape de cap
Si daca fac sport il prind in coada
Ce credeti il va lasa cu parul asa?
La mine la liceeu cand profele si prodii ziceau cv de parul meu de rau creieru meu parca se gandea oare s-a uscat vopsea de pe casa vecinului etc
Tot ce ar fi putu sa imi faca ar fi fist sa me exmatriculeze ca cu note mici nici atat ca eu si inca unu eram cei mai buni din clasa si daca eu luam 9 si el 10 sau invers vedeam daca o face dupa preferinta(un profesor mi-a pus o data 8 ca nu am pus data si ca am avut o taietura)
Dar fratele meu are note cam mici
Voi ce ziceti il va lasa cu parul asa?

2 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Salut Xdreaper21. Pai dupa parerea mea, toate chestiile astea si conditiile impuse de scoli cu privire la lungimea parului sunt doar chestii comuniste. Pana la urma fiecare este liber sa faca ce vrea, iar ei nu ar trebui sa aiba dreptul, pe care din nefericire il au, de a spune cum si cat de lung sa se tunda fiecare. Acum depinde si de scoala, deci neavand experienta cu scoala respectiva nu cred ca este cineva in masura sa spuna daca "il va lasa" sau nu. Tot ce ai putea face ar fi sa astepti si sa vezi daca urmeaza sa aiba profesori comunisti care se vor lua de chestia asta. Numai bine. :")

| Xdreaper21 explică (pentru P4rAd0x):

Are jumi juma
Dar daca zice ceva eu vin si fac un scandal de zici ca e al 3-lea razboi mondial
Se av da la sitiri mai mult ca denisa manelista pe Facebook