| lorene a întrebat:

Fundita! Dupa o lunga pauza revin cu o noua intrebare. Am parul lung si drept, iar fata ovala. As vrea sa ma tund, pentru a-mi rotunji putin colturile. Din spate parul meu arata ca un trapez :| iar asta ma deranjeaza. Am cautat poze pe internet dar nu am gasit nimic care sa fie exact ceea ce vreau. Daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi ar fi minunat. Vreau sa-i spun coafezei sa ma tunda rotund si sa-i arat aceasta poza ( http://www.zestyfashion.com/......-6-120112/ ) pentru a intelege. Sincer nu prea stiu cum sa ii explic si nu vreau sa-mi strice parul. Ma voi duce singura, deoarece mama mea e foarte suparata pe mine deoarece vreau sa ma tund. Si inca ceva, intr-un salon de coafeza exista si o sala unde sa te pensezi ( sprncenele)? As vrea sa fac si acest lucru dar va rog sa-mi spuneti cum ar trebui sa decurga lucrurile. Eu nu am mai fost niciodata chiar daca am 15 ani si apropo...sunt cam izolata de lume :)) Multumesc anticipat. Repet Funda!

1 răspuns:
| torryvictoria a răspuns:

Da, poti sa te duci la frizerita si sa ii arati poza, pentru ca ar fi cel mai bine, ar intelege si ea si ti.ar iesi si tie coafura dorita. Daca te duci la un salon, te poti pensa acolo. Sper ca am fost de ajutor!