| anonim_4396 a întrebat:

:-H! Unde pot gasi imagini care se misca confused? Am vazut cateva si aici pe TPU >: Am vazut o oita curcubeu care sarea, un Garfield rolling on the floor care dadea din coada si altele...Imi dati si mie cateva puppy dog eyes? Linkuri, de preferatbatting eyelashes

Bye-bye kiss wave

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Http://www.glitter-graphics.com/
cauta la lista aia albastra, categoria gif.
sau vezi ca in josul paginii poti sa alegi 2 chestii, categoria si numele a ceea ce vrei sa cauti. dai "gif" si cauta de exemplu "cats" si o sa-ti dea imagini din acelea cu pisici si chestii de-astea. Succes!

5 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Salut. Cauta pe net poze gif. Asta e formatul pozelor care au cateva cadre.

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai. :

1. ai putea sa intri pe siteul deviantART la categoria filmulete, iar undeva sus scrii cu ce vrei sa fie!

2. as putea sa i-ti trimit eu!winking am o groaza! big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar imi place site`ul pe care mi l-a dat Crisu :X Multumeschee hee