| 00Codruț00 a întrebat:

Salut TPU!
Ieri am dat o simulare de scoala la limba și literatura română pentru evaluare nationala 2024 prin care eu nu am fost atent cred ca motivul este ca eu ma gândeam la altceva in care îmi părea mai greu subiecte si dacă pentru pine erau forte usoare iar când fac eu simulări acasă ma descurc mai bine și sunt mai atent. Ultima simulare de scoala am lua 7 iar acum sper de un 5 pana la 7 prin care eu când fac în mod normal simulări acasă iau între 7 și 8.5 știți cum sa scap de aceasta neatenție? Si încă un lucru eu o sa dau o altă simulare săptămâna viitoare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

S-au terminat simularile, de acum va lasa sa invatati si mergeti direct la examneul de evaluare nationala.

1 răspuns:
| Yaesmin a răspuns:

Mă îndoiesc că dai 2 simulări.