| DenisaIoana18 a întrebat:

Salut TPU
Il plac pe un baiat si lui ii place de mine.
Nu vreau o relatie in care ne pupam si altele (intelegeti voi… laughing
Vreau doar sa fim prieteni un pic mai apropiati (BFF) dar totusi nu vreau ca colegii de clasa sa ne creada doi iubiti…desi ei au iubiti/iubite.
Tatal lui e primarului orasului si mi-e frica… (daca ma da afara din oras ca nu-i tratez bine fiul desi ar trebui sa sa intample asta la fetelaughing
El nu e un baiat fitos ca altii,nu se uita dupa sanii mari l, fundul asa… etc.
Mie imi place de el dar cum am mentionat mai sus vreau sa fim doar prieteni mai buni dar el e rusinos (si eu la fellaughing dar ma place.
Ce sa fac sa incerce el primul sa imi spuna?
Cum sa nu parem iubit si iubita in fata colegilor?(care si-au cam dat seama)
P.S. am 12 ani
Rog seriozitate laughing
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Spune-i tu ca-ti doresti sa fiti prieteni mai buni, daca el o sa actioneze o sa o faca ca sa fiti un cuplu. Purtati-va ca niste prieteni si asa o sa va perceapa si colegii. Daca n-o sa va prinda niciodata facand ceva caracteristic unui cuplu nu au ce sa suspecteze.
Si serios? Cum sa te dea afara ca nu-i tratezi bine fiul? Eu chiar sper c-ai glumit la faza aia...

1 răspuns:
| DenisaIoana18 explică:

Adry05 tatal lui chiar este primarului orasului si da am glumit laughing)