| iVortex a întrebat:

imi dati niste replici de "rekt", mai exact niste maxime pentru o fata c**va de la mine din clasa care se crede vedeta scolii, a fost cu vreo 10 si nu glumesc. Sper ca ati priceput, si fara comentarii gen: "Ce ai tu treaba cu ea?" In fiecare zi fac misto de ea si vreau sa ii dau cateva "rekt-uri". Sper ca ati priceput, cine stie cateva sa comenteaze cine nu, nu,

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ca.cat sunt alea rekt uri?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

"Ma gandesc la tine asa de mult cand sunt acasa incat mi-am consumat din timp ca sa intreb pe internet cine imi poate spune niste replici cu care sa te fac sa simti prost pentru ca eu am impresia ca esti usuratica. Promit ca de acum o sa-mi vad de treaba mea si nu o sa ma mai intereseze vietile altora. Te iubesc!"
Cam asa... Zi-i asta si o sa-i spui exact ce ai pe suflet. Mai putin partea cu "O sa-mi vad de treaba mea..." pe care am adaugat-o eu, dar sper sa tii cont si de ea.
Bafta.