| GabrielStefan a întrebat:

Imi explicati si mie ce trebuie sa fac la locul acesta de munca? mai detaliat:). multumesc dau funda!

http://www.locurimuncabraila.ro/......ne/531.htm

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Draga, Stefan! Pune mana pe telefon și suna acolo unde ai citit acest anunt. Doar angajatorul iti poate detalia asteptarile si sarcinile jobului gandit de el pentru. candidat. Noi suntem niște bieți muritori de rand, care, in fctie de o multime de parametri, ne dam cu părerea, care poate are sau nu legătură cu ceea ce chiar presupune acel loc de munca. Numai bine!