| annnamarya a întrebat:

Imi place de cineva mai mare ca mine cu 2 ani. El nu stie ca il plac. Cum as putea sa ma comport avind in vedere ca eu sunt o fire mai timida? Ce sa fac ca sa ma observe?
Fundiță!

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Pai saluta-l, intreba-l ce mai face etc.
Si incearca sa vezi ce ii place lui si vezi daca si tie iti plac aceleasi chestii sau macar cateva. Adica mai exact vezi daca aveti ceva in comun. Daca aveti, spre exemplu muzica, intreaba-l ce muzica asculta si spune-i ca si tu la fel. Apoi el o sa fie putin surprins si o sa ii starnesti interesul. Vorbiti despre asta si lungiti discutia puppy dog eyes Cunoscandu-va mai bine va apropiatiwinking Sper ca te-am ajutat, sa o ai seara frumoasa.

| Nicu_Nea_1996 a răspuns:

Fii tu insati si incearca sa te bagi in vorba cu el, nu iti fie teama, serios doar o viata ai!