| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

imi place de o fata de 16 eu am 14, m-i-a zis (fara sa o intreb jur) ca daca as fi avut 16 s-ar fi comb cu mine si mi-a zis ca sunt dragut si simpatic dar ma indoiesc ca asta ii place eu fac parkour si ei ii place deci... ma rog si nu stiu ce sa fac ca ea are si prieten si imi vine sa pling de oftica crying((((((((( pentru ca e super draguta

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu stiu un baiat de 14 ani care are o prietena de 18. Fata sta cu el toata ziua pentru ca i se pare simpatic si el stie cum sa o dea pe spate cu tot felul de lucruri, au aceleasi pasiuni si parca se completeaza unul pe altul, deci... uneori nu conteaza varsta daca stii cum sa te porti cu ea.Acum nu stiu ce sfaturi sa-ti dau, dar incearca si tu sa aflii ce pasiuni mai are, sa-ti petreci mai mult timp cu ea si poate o sa-si dea seama ca nu trebuie neaparat sa ai 16 ani ca sa fiti impreuna.Succes!

2 răspunsuri:
| DianaDiia a răspuns:

Asa. si, noi cu ce vrei sa te ajutam? straight face