| ionutr98 a întrebat:

Imi place de o fata iar acum o zi i-am spus ca o plac iar ea mi-a spus ca ma place...acm intrebarea mea este: mi-a spus ca ma place sa nu ma supar sau ma place cu adevarat?
P.S: o fac sa rada...nu stiu ce sa mai cred daca ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Pai, ti-a aratat asta? se simte bine in prezenta ta? se comporta altfel cu tine( in sensul bun)? Daca da, atunci DA te placehappy

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Daca o faci sa rada asta nu prea inseamna cv important multe fete rqad din prietenie oricum daca ti-a spus ca te place ar trebui sa o inviti la un suc/film/prajitura etc sa va cunoasteti

| AndaVr a răspuns:

Simplu! intreab-o daca ai avut curajul sa ii zici ca o placi nu cred ca iti va fi greu sa o intrebi dar asa mai pe ocolite:-d eu zic ca te place ca nu ar zice asa aiurea depide ce fata e happy

| Alexutsza a răspuns:

Dar noi de unde sa stim?laughing intreab-o tu singur! degeaba pierzi vremea pe TPU crezant ca aici facem vraji sa te placa! pune pe cineva s-o intrebe daca tu nu ai curaj happy