| omul23 a întrebat:

Imi place de o fata la scoala si vreau sa ma apropii mai mult de ea si nu stiu cum. E cu mine in clasa din a 1 a, suntem prieteni dar nu foarte mult. Azi am inceput scoala si cind o vad nu stiu ce sa fac, cum sa ma apropii de ea, ce sa zic. Va rog ajutati-ma. Mersi! happy

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Poti de ex sa vb cu ea mai mult timp. sau sa vb pe mess si poti sa-i spui ca-ti place de ea fara sa te simti cumva rusinat sau altfel... sau poti s-o inviti in parc, la un suc etcwinking

| DruggedCandy a răspuns:

Poti sa o saluti zilnik si sai pui o simpla intrebare (sa gasesti un subiect comun) apoi Daca ai id ei vbste cu ea si intreab-o daca vrea sa iesiti intr-o zi la o plimbare sau un suc poate v-a accepta, pe mine de obikei ma intreba baietii daca nu vreau sa ies putin pe afara sau sa fugim un pic d la ore{nu's fata prea cuminte} daca nu esti genul mai obraznik poti incerca cele de mai sus :*:* fuditzathinking