| An3n1m a întrebat:

.. Imi place de o fata si stie ca o plac! Cum sa o intreb daca vrea sa fim impreuna in cel mai frumos mod? Funda!
P.S: nu vreau chestii gen iesiti la suc sau in oras ( stau la tara )

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca stai la tara, banuiesc ca e si vreun lac pe acolo, spune-i sa iasa sa va plimbati pe malul lacului si acolo ii spui si daca nu ai las, ii spui daca iese la o plimbare, oricum sa nu ii spui pe fb sau altele ca nu rezolvi nimic.

| An3n1m explică (pentru Vvistula):

Cum am mai spus mai sus, ea locuieste la o distnata de aproximativ 4-5 km si nu pot sa o invit la o plimbare, de aceea v-am cerut parerea!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dupa ce se termina orele ii dai o floare si un pupic.

| cristinela4 a răspuns:

Atunci invita-o la o plimbare, sau admirati apusul soarelui impreuna! vezi si tu, bafta!

| An3n1m explică (pentru cristinela4):

Problema este ca sta la 4 km de mine si ne intalnim doar la scoala! Ce as putea face? Cum as putea sa o intreb daca vrea sa fim impreuna?
P.S: as vrea un raspuns mai explicit daca se poate! Multumesc!

| cristinela4 a răspuns:

Abordeaz-o la un repaus intreab-o direct sau printr-un bilet romantic

| Casiana_Nady_1992 a răspuns:

Intreab-o pur si simplu "Vrei sa fii impreuna cu mine...fiindca eu te iubesc foarte mult". Bafta happy

| SaraHappy a răspuns:

Spune-i ceva de genu' :
"Eu te plac mult si sper ca si tu simți la fel pentru mine... daca da vrei sa fim impreuna?" Funda? P.S. : nu fi timid

| gl0r1 a răspuns:

Vorbesti cu ea fata in fata si ii spui ca de ceva timp iti place de ea, acum depinde daca vrei dulcegarii... dar esti baiat, nu trebuie sa-ti fie frica sa iti recunosti sentimentele fata de o fata