| actorul a întrebat:

Imi place de o fata. sunt prieten cu ea dar imi este jena sa-i spun oricum o prietena pe mess m-a dat de gol la ea insa am reusit s-o fac sa creada ca e o minciuna dar ce e neplacut e ca ea a zis ca nu ma place si.nu stiu cum s-o fac sa ma placa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe fete @actorule happy. Dar in orice caz... unele fete fac asa numai ca sa... numai Dumnezeu stie asa ca incearca sa ii fi alaturi cand e trista sau suparata. Ia-o usor si nu incepe sa o iei de umar, sa o pipai ca nu ii va placea. Mai cumpara-i o inghetata, un suc, invit-o in oras. Nu zic ca e usor. Va dura ceva si GOOD LUCK

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu rusinea mori ( si ) de foame, dar trebuie ca intelegi ca nu poti cuceri o fata care nu te place.

| Mihaela2710 a răspuns:

Daca fata zice ca nu te place, nu te place... Incearca sa devii cel mai bun prieten al ei si nu insista daca zice NU deoarece dupa aceea o sa o ingrijorezi si o sa-i faci rau. Fi dragut cu ea! Si las-o daca zuce NU! happy

| AstaMicăăăă a răspuns:

Pai incearca sa ii spui ce simti...Dar daca nu vrea asta este...

| theGIRL13 a răspuns:

Vrea sa-i spui ca o iubesti..atat asteapta