| mihaela100000 a întrebat:

Imi place de un baiat (ambii avem 11 ani) si invatam in aceeasi clasa din cl. 1. Eu il plac din cl. 2 si acum am trecut in a 6-a. Nu stiu ca sa fac. Azi i-am trimis pe mess un mesaj si i-am zis ca il plac fiindca nu mai puteam pastra secretul. El a dat seen dar nu a raspuns. Cum sa interpretez asta? Sa insist sau sa il las in pace? In plus, inainte vorbeam si ne distram. N-am iesit niciodata noi 2, dar eram oarecum prieteni. P.s: niciodata el nu mi-a incurcat la invatatura. Le-am pus pe categorii diferite. Am note foarte bune la scoala si stiu ca nici un baiat n-o sa schimbe asta. Dar pe el il plac cu adevarat... astept cat mai repede raspunsuri, dau funda pentru cel ce ma convinge si mai ales il convinge pe el...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 11 ani si vrei o relatie. El vrea sa ramaneti doar prieteni, dupa cum imi dau seama. Si ar trebui sa lasi baietii si sa studiezi Gramatica limbii romane ca n-ai habar.