| PuiulMot a întrebat:

Salut tpu.Imi place de un baiat tocmai din vara.nu stiu ce sa fac sa fim impreuna. ajuta i-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| MădălinaDinu a răspuns:

Încearcă să te aproprii de el, atragei atenția prin gesturi, fiți întâi prieteni buni apoi vedeți, dacă e reciproc, evoluați big grin. Trebuie să ai răbdare big grin, mie mi-a mers:3.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga-l sa vrea si el!

| OnuOnulică a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce simti cu adevarat. Poate si el simte la fel. Macar incearca!

| SkyPilot a răspuns:

Cand il vezi, te uiti in ochii lui si ii zambesti. Vorbesti mai mult cu el, te arati interesatta de ce spune. Il pui sa te invite la o plimbare sa sa te conduca acasa de la scoala. Cand sunteti impreuna, te lipesti usor de el.

| PuiulMot explică:

InquireWithin e foarte usor sa te apropi de el.Chiar vara trecuta ma imbratisa la greu, ma lua de mana si ma pupa.Insa el nu ma place