| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Imi place foarte mult de o fata din clasa mea si nu stiu ce sa-i spun! Mai fac din cand in cand glume cu ea. Habar n-am ce sa fac. ajutati-ma fau funda

Răspuns Câştigător
| sakura021 a răspuns:

Pai, apropie-te de ea cat mai mult si incearca sa o faci sa rada o groaza, de obicei fetele se indragostesc de cei care le fac sa rada.
Succes!

4 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

E mai bine sa regreti ceea ce ai facut decat ce ai fi putut face si nu ai facut.

| Alezuza a răspuns:

Pai incearca sa te apropii mai mult de ea sa deveniti cei mai buni prieteni sa incerci sa afli ce ii place si ce nu ii place.Succes!

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca o placi

| guner2001 a răspuns (pentru MaCheamaGogaie):

Ma gandesc ca daca nu ma place o sa dea veste in toata clasa si ma fac de ras.