| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut tpu.Imi place mult de o fata din clasa cu mine si am intrebat-o daca ma place si ea si a zis ca nu ce pot face sa ma placa si ea?

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViise a răspuns:

Poate ca ti-a spus asa pentru ca ii este rusine sa ti-o spuna in fata, dar parerea mea.Incearca sa nu fii obsedat de ea pentru ca nu o sa fie bine asa.Imprieteneste-te cu ea mai mult, vorbeste mai mult cu ea si incearca sa vezi ce-i place.Sa comuni cu ea, asa e cel mai bine. Daca vezi ca se apropie mai mult de tine incearca atunci, daca nu, nu trebuie sa o obligi pentru ca...totusi daca nu te place asta e. Sper ca te-am ajutat. Funda? :3

4 răspunsuri:
| ginadr a răspuns:

Poate chiar nu te place si ar trebui sa iti cauti o fata care sa te meritewinking

| neutrino a răspuns:

Tu ai putea fi prietenul unei fete pe care nu o placi?

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

Incearca sa ajungi la inima ei prin vorbe, prin fapte. Fa-o sa aiba incredere in tine. Dovedeste-i ceea ce simti! happy

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Cristian

Daca te-a refuzat asa de urat, inseamna ca nici nu mai merita sa o placi.