| Grigore99 a întrebat:

imi place mult o fata si nu stiu cum sa ii spun initial am vrut sa ii spun pe facebook dar asta ar arata ca sunt un las, eu cred ca si ea ma place deseori cand ne intalnim pe strada o salut si ea isi intoarce capul dupa mine nu stiu imi place mult dar sunt fooooarte timid deci cand ne intalnim nu mai stiu ce sa spun deci ma blochez pe loc nu stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| Narccii a răspuns:

Deci eu sunt fata poate te ajuta raspunsul meu laughing Daca ii spui pe Facebook e cam aiurea Du-te in fata la ea si ii spui Mey scuze ca sunt asa direct dar pur si simplu Te plac foarte mult si mi-a fost cam rusine sa iti spun Si ii ie-i si un Trandafir vorbiti si ajungeti la subiectu ala cumva.Dar sa ii spui happyFunda!

| Grigore99 explică (pentru Narccii):

Ok, o sa incerc multumesc pentru sfat

| Narccii a răspuns (pentru Grigore99):

N-ai pentru ce laughing sa spui daca ti-a mers cu ea laughing