| Andreeutza_Cristinutza_1997 a întrebat:

.. imi place un baiat si am aflat ca si o prietena de-a mea il place.ce sa fac? sa renunt la el pentru prietena mea? dau funda...

Răspuns Câştigător
| Delia1992 a răspuns:

Pune fericirea ta pe primul loc nu prietenia..prietenii azi sunt maine nu mai sunt.

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cum sa renunti?
Apropie-te de el, fa asta cat mai repede pentru a nu-l pierde.
Daca te place te va alege pe tine, dar daca o alege pe prietena ta lasa-l in pace...

| carmy31 a răspuns:

Daca el te place pe tine nu renunta la el daca nu ii place de tine renunta... fundita