| Tudormatei a întrebat:

Imi puteti explica de ce copiii de clasa a 6-a nu mai sunt interesati de invatatura?laughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ti se pare ca cei de a-7a, a-8a... sunt interesati? si cum ar fi cand sunt inconjurati de facebook, iphone uri, Andoid uri, cluburi, net la toate bodegile samd

| zurick a răspuns:

Majoritatea copiilor nu mai sunt atrasi de invatatura (nu neaparat de clasa a 6-a)

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună.
E mai ''cool'' să fii analfabet.

| Malinutza99 a răspuns:

Pot sa stiu si eu de ce razi? Tie ti se pare amuzant ca, copiiilor nu le mai place sa invete. Tie ti se pare amuzant ca majoritatea vor ajunge vagabonzi?