| xpbauuxx a întrebat:

Imi puteti recomanda o tunsoare ( nu neaparat de vara )? Am 1, 70, par negru, ochi albastrii, fata mai ovala. Ma gandeam sa ma duc la stilist ca poate stie el cu mi-ar sta mai bine da ma gandesc ca totusi e stilist deci costa mult. Dau funda pentru pareri si / sau raspunsuri. Aa si aropo, sunt baiat.
.

1 răspuns:
| AlexoiuLiviu a răspuns:

Eu am o singura diferenta am ochii caprui si am o propunere uitete la tipu pe care il cheama anthony din smosh si freza aia o am si eu (si ce sa zic mie mi se pare tare)ia un link http://www.google.ro/......tp?/imgres funda?