| rihana a întrebat:

imi puteti spune ce sa fac sa am un ten curat fara creme... pup

Răspuns Câştigător
| EvellineDub a răspuns:

Foloseste produse naturale adica fructe din care iti recomand: In primul rand lamaia,seara inainte sa te culci tamponeaza-ti fata cu putina zeama de lamaie,mai poti folosi masti de capsuni,mere, pepene; si legume: castravete, rosii.

3 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Pentru intretinerea tenului iti recomand fructe :capsuni, mar, pepene, lamaie si legume: morcov, castravete, rosii. Prepara-ti masti pe baza de galbenus de ou, miere, da rezultate imediate.

| KimBianca a răspuns:

Eu am resit cu lamaie... seara, inainte de culcare pui pe o bucata de vata zeama de lamaie si te tamponezi pe fata.si lasi asa pana dimineata.iar dimineata te speli ^^. la mine una chiar a funcionat. ai putea incerca si masca din galbenus de ou cu miere si drojdie. si stai cu masca pe fata 15 min dupa care te speli bine.dar sincer lamaia a functionat mai rapid.doar sa nu te dai in fiecare seara. sa zicem de vreo doua-trei ori pe saptamana ^^. Poti incerca si aburi cu ceai de musetel si sa te speli pe fata cu ceai de musetel. sper ca am ajutat ^^ >big grin

| GyeBaek a răspuns:

Incerca o metoda naturala :dadea o crema de fata si puneti apoi pe fatra un prosop scos din apa fiarta si stai un dfert de ora cu el pe fata. daca repeti tratamentul timp de o saptamana merge.