| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste reviste pentru adolescente love struck:X:X:X:X:X?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Bravo Girl, Cool Girl.
Dacă eşti puţin mai mare, poţi încerca Glamour, Joy sau Unica. Eu citesc Cool Girl şi Unica, mi se par cele mai serioase.

5 răspunsuri:
| Nadynaa a răspuns:

Bravo,Bravo Girl,Cool, Trendy, pupcorn

| վፀiፀፀ a răspuns:

Eu imi iau in fiecare saptamana Bravo Girl si Bravo. Au foarte multe chestii pentru adolescente(moda, make-up, teste, sfaturi.)winking

| 女明DongRi a răspuns:

Pai Cool Girl ( o cumpar mereu si e cea mai buna si "consistenta"); Bravo; Bravo Girl; Look!(aceasta este mai mult de fashion, dar e f f tare); Popcorn; Glamour etc.nu sunt prea multebig grin

| Autumnfeelings a răspuns:

Bravo Girl, Cool Girl, Popcorn sau Bravo