| Mishelle97 a întrebat:

imi puteti spune un mini esu despre natura cineva? Funda... urgent!

1 răspuns:
| BlackRoseMary a răspuns:

Pai cel mai usor e sa vizualizezi un tablou de natura....iti pot da cateva idei:
Pasari cu cioc de ceara
Copacii batrani care, vrand sa duca povestea luptelor voinicesti mai departe, i le soptesc vantului
Focuri vii alergand din pom in pom, intr-un dans feeric (veverite)
Si in tacerea de gheata, se poate auzi deschiderea lenta a unei cupe de crin, care doreste sa se invaluie subtil intr-o baie de raze
......etc...