| Test2452z a întrebat:

Salut TPU.

Imi puteti va rog zice o lista cu toate liceele din Bucuresti (nu conteaza sectorul) care sa se incadreaza in urmatoarele conditii:
-Sa aiba camin liceal;
-Sa accepte studenti care au sub media 6 in evaluarea nationala;
-Sa aiba multe locuri pentru stundeti noi;

Dau funda!

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Nu vrei mai bine un power point?
S-ar putea să-ți fie mai greu cu un tabel și nu am vrea sa faci un efort prea mare...

| elemonis a răspuns:

Buna.
Cauta informatii pe internet. Cauta site-urile tuturor liceelor care te intereseaza si vezi informatii privind caminele, mediile de admitere si profilele.
Nu este greu. Trebuie rabdare si timp. La un,, click'' distanta poti afla in ziua de azi o multime de informatii.