| AndraStar a întrebat:

Salut TPU. Imi spuneti si mie cum schimb poza de profil.

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Daca te referi la cel de pe TPU, editeaza profil-alege poza.

| DunkelheitBu a răspuns:

Editare profil >>>> iti apare mai jos "Selecteaza imagine profil" >>>> Choose >>>> apoi selectezi din computerul tau

| JustDeedee a răspuns:

In stanga o sa-ti apara Logat ca AndraStar.
Iti apare o lista, mai jos trebuie sa scrie Editare profil. Da click pe el.
Acolo o sa-ti apara : Selecteaza imagine profil.
Tot de acolo poti sa iti schimbi numele, varsta, localitatea etc.
Sper ca te-am ajutat! happy

| τττ a răspuns:

Editare profil, selectează imagine profil, alege şi salvează modificări. Poza se schimbă-n 24 ore, nu imediat.

| RainboyDash a răspuns:

Dai pe Editare profil si schimbi de acolo poza