| monicUp a întrebat:

imi trebuie ajutoru vostru. trebuie de rezumat povestea Fata babei si Fata Mosneagului de Ion Creanga. va rog ajutati-ma. dau funda si voooot =* dau cont pe ajutorul tau

2 răspunsuri:
| ingerash_6577 a răspuns:

Uita-te la film cautal pe net eu asa am facut cu unele rezumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti rezumate pe net? din cate imi aduc aminte fata babei era rea si fata mosului era buna. invatatura proasta: fetele bune se duc cu mosnegi si fetele rele ajung babe batrane.