| ionutsefu14 a întrebat:

Imi zice si mie cineva un antrenament ca sa imi maresc muschii (in special bicepsii) destul de repede? Ofer funda celui mai bun raspuns! Multumesc! bee

Răspuns Câştigător
| BBlackHearttt a răspuns:

Cred ca esti incepator.cel mai recomandat ar fi sa te duci la sala. dar poti face Muulte si acasa. Incepe cu flotari 10-15 cate 3 serii.tractiuni la bara tot asa 10-15 cate 3 serii. tractiunile incearca in mai multe moduri .sii..cam atat

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii se fac LENT cu :

- 4-5 mese pe zi bogate in proteine (Carne, branza, oua, lactate ) si carbohidrati ( orez, cartofi, quinoa, paste, etc. )
- antrenament CORECT la sala ( acasa pierzi vremea )
- suplimente

Fa asta si in cativa ani o sa ai muschi ca lumea.

| ionutsefu14 explică:

Salut! Am 10 ani si ma numesc Alex. Nu sunt chiar incepator. Am mai facut antrenament si am auns sa pot face 40 de flotari.