| Metin2Empire a întrebat:

Salut Tpu.Imi ziceti va rog ce ore sunt la "profilul uman" si "profilul real" la liceu? Nu inteleg.Sunt in clasa a 7-a.Mai exact, ce profil sa aleg pentru a deveni neurochirurg? Tata zice ca cel real. Daca imi puteti zice ce ore o sa fac la fiecare.Merci.

2 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Trebuie sa te duci la profilul real. Acolo faci multa matematica,fizica, chimie (adica orele alea "interesante si amuzante") Si la profilul uman faci mai mult romana, engleza, geografie, istorie(adica orele mai usoarewinking )

| Metin2Empire explică:

Si o sa omit cateva ore? Adica la cel Real,mai fac educatie fizica,geografie, romana si celelalte obiecte sau doar mate, fizica, chimie, biologie?