| Krystina0xd a întrebat:

In curand vreau sa imi cumpar role. Ce marci sunt mai bune, de la ce firme? Totusi nu vreau sa imi cumpar de 400 de lei..ci de aprox. 200 lei. Spuneti'mi niste firme bune de role avand un pret similar.

Răspuns Câştigător
| Madysss a răspuns:

Poi depinde happy de role. eu mi-am cumparat acum un an role din Bucuresti sun plata de la firma Rco ( se pronunta rico) si am dat pe ele 1 milion jumate si sunt foarte bune merita pretul role foarte bunede la rco gasesti incepand de la 1 mil jum. daca apuci reducerile pana la 5 6 milioane :*

1 răspuns:
| Corinnààà a răspuns:

Rco