| Zdog a întrebat:

in medie cam in cat timp se rezolva un transfer de la un liceu la altul?
Stiu ca depinde de fiecare liceu in parte dar cate zile/saptamani dureaza?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ca sa faci o medie trebuie sa te fi transferat de cateva ori. Nu cred ca iti poate spune numeni. Pot in schimb sa-mi dau cu parerea si sa zic ca nu o sa dureze mai mult de o saptamana. Dar cine stie, poate la tine la liceu au ceva protocoale care trebuiesc urmarite, poate iti ratacesc dosarul. Se pot intampla multe. Dar o saptamana. Eu zic ca in jur de o saptamana.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Văd că tu pricepi cam GREU :(
Ţi-am EXPLICAT şi la întrebarea anterioară :
http://www.tpu.ro/......-la-altul/

Tu vrei să GHICIM când vei depune tu Cererea de transfer şi când are loc şedinţa de Consiliu? =))

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

În principiu, cel mai probabil, următoarea Şedinţă de Consiliu va avea loc în perioada 15-30 August şi atunci se vor discuta Cererile de transfer depuse până la acea dată...
Dacă ţi se aprobă transferul, ţi se comunică în câteva zile happy

| CuriousStuff a răspuns:

Ca bine zici... Nu stiu de ce mai intrebi daca stii ca depinde de liceu. Eu mi-am depus actele azi si maine am mers la celalalt liceu. Poti sa intrebi la secretariatul liceului la care esti si afli cel mai exact raspuns.

| Zdog explică (pentru CuriousStuff):

"in medie cam in cat timp se rezolva"

| CuriousStuff a răspuns (pentru Zdog):

Ca sa faci o medie trebuie sa te fi transferat de cateva ori. Nu cred ca iti poate spune numeni. Pot in schimb sa-mi dau cu parerea si sa zic ca nu o sa dureze mai mult de o saptamana. Dar cine stie, poate la tine la liceu au ceva protocoale care trebuiesc urmarite, poate iti ratacesc dosarul. Se pot intampla multe. Dar o saptamana. Eu zic ca in jur de o saptamana.