| MoonShadowxB a întrebat:

In primul rand, Craciun Fericit! Sper ca fericirea sa va inunde casele, si sa aveti parte de multa multa sanatate!
Revenind la intrebare, am nevoie de niste informatii in legatura cu setul acesta:
http://magazinuldemuzica.ro/Ibanez-V50NJP-NT-Jam-Pack-_- 47444.html
Este bun pentru un incepator? As vrea sa il comand, dar vreau sa ma documentez putin inainte [ma gandesc ca as putea sa ma trezesc cu o chitara mica in loc de una mare].
Multumesc!

1 răspuns:
| C1p1 a răspuns:

Nu se merita, da faci cm vrei happy